Referencje Klienci polecają nasze usługi

Sprawdź jak Bioidea przekuwa surowe dane w efektowne raporty i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Metagenomika

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Agaty Młodzińskiej, zarówno w zakresie wykonania analiz bioinformatycznych mikrobiomu grzybów zasiedlających korzenie drobne drzew, jak i interpretacji wyników z wykorzystaniem różnych analiz statystycznych. Jej wiedza i umiejętności, a także wkład w omówienie uzyskanych rezultatów są znaczącym merytorycznym uzupełnieniem realizowanych badań. Jest rzetelnym i zaangażowanym Współpracownikiem, ekspertem w swojej specjalności, godnym polecenia wszystkim zainteresowanym.

Prof. Zbigniew Sierota
Katedra Leśnictwa i Ekologii Lasu UWM
Olsztyn, dnia 7 grudnia 2020 r.

Metagenomika

Analizy bioinformatyczne w zakresie badań metagenomiki bakterii wykonane przez Panią Agatę Młodzińską były wykonane w pełni profesjonalnie, starannie omówione i szczegółowo wyjaśnione. Wykonane przez Nią analizy są perfekcyjnie zrealizowane i zaprezentowane. Kontakt z Wykonawcą był szybki i bezproblemowy, także w przypadku wyjaśnień po wykonaniu usługi.

mgr Marta Siebyła
Zakład Ochrony Lasu
Instytut Badawczy Leśnictwa
Raszyn, dnia 06 listopada 2019 r.

Metagenomika

Niniejszym rekomenduję Panią Agatę Młodzińską jako rzetelnego wykonawcę usług bioinformatycznych. Pani Agata Młodzińska uczestniczyła w prowadzonych przez zespół badaniach dotyczących udziału mikrobiomu jelitowego w zaburzeniach gospodarki lipidowej. Nasza owocna współpraca zakończyłą się wspólną publikacją naukową pt. "Gut microbiome as a biomarker of cardiometabolic disorders".

Pani Agata była odpowiedzialna za część bioinformatyczną badań uwzględniającą m.in. określenie składu mikrobiomu w próbkach, analizę bioróżnorodności oraz analizę statystyczną uzyskanych wyników. Podczas wspólnej pracy wykazała się wysokim profesjonalizmem, pełnym zrozumieniem naszych potrzeb, zaangażowaniem oraz dyspozycyjnością.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Agatę Młodzińską jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług bioinformatycznych.

Piotr Barszczewski
Katedra i Zakład Mikrobiologii Lekarskiej
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Lublin, dnia 31 października 2017 r.

Analiza białek

Współpraca z Panią Agatą Młodzińską całkowicie spełniła moje oczekiwania. Swą pracę wykonała sumiennie, terminowo i rzetelnie. Panią Agatę można opisać jako osobę ambitną, profesjonalną, otwartą i w pełni zaangażowaną w podejmowane przedsięwzięcia. Jej doświadczenie i wysokie kwalifikacje przełożyły się na efekty pracy. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo, dlatego też, z pełną odpowiedzialnością, rekomenduję Panią Agatę jako specjalistkę w swojej branży i godną zaufania współpracowniczkę.

dr n. med. Anna Dobrut
Zakład Molekularnej Mikrobiologii Medycznej
Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum
Kraków, dnia 30 listopada 2020 r.

Metagenomika

Raporty bioinformatyczne wykonane przez Panią Agatę Młodzińską charakteryzują się niezwykłą przejrzystością, starannością oraz szczegółowością. Każdy etap analizy poprzedzają niejednokrotne dyskusje, w których należy podkreślić ogromne zaangażowanie oraz wiedzę pani Agaty, co daje możliwość spojrzenia na badany problem od innej strony, a także poszerzenie wiedzy klienta.

Pełen profesjonalizm, a także dyspozycyjność pani Agaty Młodzińskiej są gwarancją bardzo dobrej i owocnej współpracy.

dr n. med. Agnieszka Sroka-Oleksiak
Zakład Molekularnej Mikrobiologii Medycznej
Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum
Kraków, dnia 05 listopada 2018 r.

Analizy RNA

Z ogromną przyjemnością rekomenduję osobę Pani Agaty Młodzińskiej, którą miałam przyjemność poznać podczas realizacji projektu dotyczącego sekwencjonowania transkryptomu S. tuberosum odm. Desiree w technologii SBS firmy Illumina. Pani Agata Młodzińska była odpowiedzialna za analizy RNA-seq obejmujące składanie transkryptomów de novo, dokonywanie adnotacji funkcjonalnych, analizę ekspresji transkryptów i genów.

Pani Agata Młodzińska dała się poznać jako osoba odpowiedzialna, wypełniająca swoje obowiązki z poświęceniem i należytą starannością. Profesjonalizm, i wysoka jakość oferowanych usług sprawiły, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić osobę Pani Agaty Młodzińskiej jako rzetelnego partnera w zakresie usług bioinformatycznych.

Agnieszka Kiełbowicz-Matuk
Kierownik Zespołu Regulacji Ekspresji Genów
Instytut Genetyki Roślin PAN
Poznań, dnia 26 września 2017 r.