O nas

W Bioidea łączymy doświadczenie bioinformatyczne oraz kompetencje IT.

Agata Młodzińska

Absolwentka z 2012r Politechniki Wrocławskiej Wydziału Chemii w specjalizacji biotechnologia farmaceutyczna. W trakcie studiów ukończyła kurs laboratoryjny „The Clinical Diagnosis”. W latach 2012-2015 odbyła studia doktoranckie w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na Wydziale Informatyki w specjalizacji Bioinformatyka. W trakcie studiów doktoranckich uczestniczyła w 3-miesięcznym stażu naukowo-badawczym w Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białek w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Od 2012 roku zdobywała także doświadczenie w wiodących, komercyjnych ośrodkach diagnostycznych wykorzystujących technologię NGS. Jest ekspertem w zakresie analizy bioinformatycznej wyników sekwencjonowania NGS i wykorzystania biologicznych, diagnostycznych i bioinformatycznych baz danych. Posiada dobrą znajomość technik molekularnych stosowanych zarówno w diagnostyce jak i w badaniach eksperymentalnych.

Szymon Młodziński

Absolwent Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej, ze specjalizacją Systemy Teleinformatyczne oraz studiów podyplomowych "Projektowanie systemów informacyjnych" na Politechnice Warszawskiej. Przez ostatnie 10 lat zajmował się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania dla klientów z wielu branż, między innymi transportowej, ubezpieczeniowej oraz usługowej.

Referencje

Niniejszym rekomenduję Panią Agatę Młodzińską jako rzetelnego wykonawcę usług bioinformatycznych. Pani Agata Młodzińska uczestniczyła w prowadzonych przez zespół badaniach dotyczących udziału mikrobiomu jelitowego w zaburzeniach gospodarki lipidowej. Nasza owocna współpraca zakończyłą się wspólną publikacją naukową pt. "Gut microbiome as a biomarker of cardiometabolic disorders".

Pani Agata była odpowiedzialna za część bioinformatyczną badań uwzględniającą m.in. określenie składu mikrobiomu w próbkach, analizę bioróżnorodności oraz analizę statystyczną uzyskanych wyników. Podczas wspólnej pracy wykazała się wysokim profesjonalizmem, pełnym zrozumieniem naszych potrzeb, zaangażowaniem oraz dyspozycyjnością.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Agatę Młodzińską jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług bioinformatycznych.

Piotr Barszczewski
Katedra i Zakład Mikrobiologii Lekarskiej
Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Lublin, dnia 31 października 2017 r.

Z ogromną przyjemnością rekomenduję osobę Pani Agaty Młodzińskiej, którą miałam przyjemność poznać podczas realizacji projektu dotyczącego sekwencjonowania transkryptomu S. tuberosum odm. Desiree w technologii SBS firmy Illumina. Pani Agata Młodzińska była odpowiedzialna za analizy RNA-seq obejmujące składanie transkryptomów de novo, dokonywanie adnotacji funkcjonalnych, analizę ekspresji transkryptów i genów.

Pani Agata Młodzińska dała się poznać jako osoba odpowiedzialna, wypełniająca swoje obowiązki z poświęceniem i należytą starannością. Profesjonalizm, i wysoka jakość oferowanych usług sprawiły, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić osobę Pani Agaty Młodzińskiej jako rzetelnego partnera w zakresie usług bioinformatycznych.

Agnieszka Kiełbowicz-Matuk
Kierownik Zespołu Regulacji Ekspresji Genów
Instytut Genetyki Roślin PAN

Poznań, dnia 26 września 2017 r.